Meil on hea meel teatada, et alates 1. septembrist 2023 võtab Eesti Standardimis- ja Akrediteerimiskeskus kasutusele uue visuaalse identiteedi ning uued logod. Otsus värskendada visuaalset identiteeti tulenes kahe asutuse liitumisest ning mõlemad logod on nüüdseks registreeritud Euroopa kaubamärkidena. Logo tunnusvärviks valitud sinine toon peegeldab pühendumust kvaliteetse ja usaldusväärse teenuse pakkumisele meie klientidele.

Lähinädalatel plaanime oma uut logo järjepidevalt juurutada, tagades, et sellest saab meie identiteedi äratuntav osa. Peagi on need nähtaval kohal meie veebilehel ning üldises kommunikatsioonis.

Seoses uue logo kasutuselevõtuga muutub ka akrediteerimissümboli kujutis, iga akrediteeritud asutus saab EAK-lt personaalse akrediteerimissümboli.

Elektroonilises kommunikatsioonis palume muudatused teha hiljemalt 01. jaanuaril 2024 ja trükistel ning akrediteeritud vastavushindamistegevuse tulemustel hiljemalt 31. märtsil 2024. Alates 01. aprillist 2024 ei tohi akrediteeritud asutused enam vana akrediteerimissümbolit kasutada.

Lisaks väljastab EAK seoses uue logo kasutamisele võtmisega asutustele peale hindamist akrediteerimisotsuse tegemisel uued tunnistused ja lisad.

Ühtlasi oleme ajakohastanud juhendit EAK J9 "Akrediteeringule viitamise juhend", mis kirjeldab akrediteerimissümboli, akrediteeringule viitamise ja ILAC MRA märgi lubatud ja keelatud kasutamist. Sisulisi muudatusi lubatud kasutamises ei toimunud.

Oleme väga põnevil uuest peatükist, mida uus ühine identiteet meile avab. Lisaküsimuste tekkimise korral saab infot e-maililt info@eak.ee.


Uudised  

Otsingujuhis: Konkreetse valdkonna akrediteeritud mõõtjate ja/või vastavus- hindajate leidmiseks palume sisestada otsinguaknasse vastav märksõna, näiteks:
  • ''elektripaigaldis''
  • ''valgustatus''
  • ''töökeskkonna''
  • ''ehitusmaterjal''
  • Eesti Akrediteerimiskeskus Telefon: +372 6 055 050 Isikuandmete töötlemine
    Akadeemia tee 21/6, Tallinn 12618, EESTI E-post: info@eak.ee