EAK-s on (seisuga 18.09.2017) 13 koosseisulist töötajat, kellest 8 tegutsevad peaassessoritena akrediteerimise ja pädevushindamise läbiviimisel ning lisaks kasutatakse hindamistel rohkem kui 140 konkreetse eriala asjatundjat (assessorit/eksperti).

    Töötajate kontaktandmed:

    Kristiina Saarniit, MSc, juhatuse liige
    Telefon: 6 021 300, 5 249 784
    e-mail: Kristiina@eak.ee

    Viktor Krutob, MSc, kvaliteedijuht
    Telefon: 6 021 806, 5 236 381
    e-mail: Viktor@eak.ee

    Aili Sams, raamatupidaja
    Telefon 5 202 774
    e-mail: Aili@eak.ee

    Anu Hannibal, assistent
    Telefon 6 021 801, 5 221 820
    e-mail: Anu@eak.ee

    Katsetamise, kalibreerimise ja mõõtmise üksus:

    Paavo Ruzitsh, BSc, akrediteerimisjuht-üksusejuht
    Telefon 6 021 991, 5 253 906
    e-mail: Paavo@eak.ee

    Anastassia Filimonova, MSc, peaassessor
    Telefon: 6 018 432
    e-mail: Anastassia@eak.ee

    Kaire Tõugu, MSc, peaassessor
    Telefon: 6 018 432, 5 177 571
    e-mail: Kaire@eak.ee

    Kalju Anni, MSc, peaassessor
    Telefon 6 021 991, 5 047 081
    e-mail: Kalju@eak.ee

    Toomas Tiivel, PhD, peaassessor
    Telefon 6 021 991, 53 829 991
    e-mail: Toomas@eak.ee

    Kairi Otto, PhD
    Telefon: 6 018 432, 59 198 666
    e-mail: Kairi@eak.ee

    Argo Pandis
    Telefon: 53 933 378
    e-mail: Argo@eak.ee

    Sertifitseerimise, inspekteerimise ja tõendamise üksus:

    Eire Endrekson, MBA, akrediteerimisjuht-üksusejuht
    Telefon 6 021 994, 5 071 782
    e-mail: Eire@eak.ee

    Maia Valm, MSc, peaassessor
    Telefon 6 021 994, 53 021 211
    e-mail: Maia@eak.ee

    Marko Part, PhD, peaassessor
    Telefon 6 021 806, 53 825 557
    e-mail: Marko@eak.ee

    NB! Üldine e-mail: info@eak.ee











  

Otsingujuhis: Konkreetse valdkonna akrediteeritud mõõtjate ja/või vastavus- hindajate leidmiseks palume sisestada otsinguaknasse vastav märksõna, näiteks:
  • ''elektripaigaldis''
  • ''valgustatus''
  • ''töökeskkonna''
  • ''ehitusmaterjal''
  • Eesti Akrediteerimiskeskus | Mäealuse 2/1 Tallinn 12618, EESTI | Telefon: +372 6 021 801 | E-post: info@eak.ee